Обчисліть та укажіть масову частку солі в розчині, що утвориться при змішуванні 250 г розчину з

масовою часткою солі 10% та 150 г розчину з масовою часткою солі 25% 25,62 % 15,63 % 16,24 % 20,36 %

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Николай.

Ответ:

15,63%

Объяснение:

250*10%=25г соли

150*25%=37,5г соли

250+150=400г раствора

25+37.5=62,5г соли

62.5/400*100%=15,625  или 15,63