ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!! ОТДАЮ 20 БАЛОВ Здійсніть перетворення, вкажіть типи хімічних реакцій

вуглекислий газ → глюкоза→ целюлоза → вуглекислий газ → глюкоза → крохмаль

Ответы на вопрос

Отвечает Ковшик Любовь.

Відповідь:

CO2 + H2O = C6H12O6 + O2
nC6H12O6 = [C6H10O5]n + H2O
[C6H10O5]n + O2 = CO2 + H2O
CO2 + H2O = C6H12O6 + O2
nC6H12O6 = [C6H10O5]n + H2O

Пояснення: