Складіть рівняння реакції для створення перетворення зі схемою:

1)целюлоза-СO2-глюкоза-етанол-бромоетан 2)CO2-глюкоза-крохмаль-глюкоза-C2H5OH 3)целюлоза-глюкоза-CO2-глюкоза-крохмаль 4)крохмаль-глюкоза-етанол-CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.

N°1

1)[C6H10O5]n+6nO2=6nCO2+5nH2O+Q

2)6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2(фотосинтез)

3)C6H12O6=2C2H5OH+2CO2(ферменты дрожжей)

4)C2H5OH+HBr=C2H5Br+H2O

N°2

1)6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2(фотосинтез)

2)nC6H12O6=[C6H10O5]n+nH2O(ферменты)

3)[C6H10O5]n+nH2O=nC6H12O6(H+,t)

4)C6H12O6=2C2H5OH+2CO2(ферменты дрожжей)

N°3

1)[C6H10O5]n+nH2O=nC6H12O6(H+,t)

2)C6H12O6+6O2=6CO2+6H2O(дыхание)

3)6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2(фотосинтез)

4)nC6H12O6=[C6H10O5]n+nH2O(ферменты)

N°4

1)[C6H10O5]n+nH2O=nC6H12O6(H+,t)

2)C6H12O6=2C2H5OH+2CO2(ферменты дрожжей)

3)C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O(t)

То что в скобках круглых,пишем над стрелкой