Яку масу (г) має етан , який за нормальних умов займає об*єм 11,2 л ?


Ответы на вопрос

Отвечает Демьянова Кристина.

Ответ:

15 г

Объяснение:

Дано:

V(C2H6)=11,2 л

m(C2H6)-?

Р-ня:

Vm=22,4 л/моль

n(C2H6)=\frac{V}{Vm}=\frac{11,2}{22,4}=0,5 моль

m(C2H6)=n(C2H6)×M(C2H6)=0,5×30=15 г