Розрахувати кількість речовини і число молекул Н2SO4 у зразку масою 65 г. Даю 30 баллов.


Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Диана.

Объяснение:

М(H2SO4) = 2 * 1 + 32 + 4 * 16 = 98 (г/моль)

n(H2SO4)=m/M = 65/98 = 0.663моль

N(H2SO4)=n•Na =0.663•6.02•10²³ = 3.99•10²³молекул