Яку кількість молекул буде мати етан на об’єм 112 л ?


Ответы на вопрос

Отвечает Дикарева Карина.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини С2Н6:

n(C2H6) = V(C2H6)/Vm = 112/22,4 = 5 моль

Вичислимо кількість молекул:

N(C2H6) = n(C2H6) * Na = 5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул