Яка кількість молекул в 4.48л СО за н.у.


Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини СО:

n(CО) = V(CO)/Vm = 4,48/22,4 = 0,2 моль

Обчислимо кількість молекул

N(CO) = n(CО) * Na = 0,2 * 6,02 * 10²³ = 1,204 * 10²³ молекул