Який об'єм кисню витрачається на повне окиснення (згорання) пентану  об'ємом 

2 л? 16 л 22,4 л 67, 2 л 8 л ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:   5,6 л       x л                                         2C2H6+7O2=4CO2+6H2O     2  л      7 л            5,6/2=x/7x=19,6  л

Пояснення: