СРОЧНО Визначити молярну масу простої речовини якщо 1,5 моль її мають масу 84 г


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Данил.

Ответ:

Объяснение:

М(речовини) = m/n = 84/1,5 = 56 г/моль

Ця речовина Ферум (Fe)