Укажи число молекул, які містяться у порції карбон (IV), формула якого CO2, кількістю речовини 17

моль: 204,68⋅10231,505⋅1023307,02⋅102317⋅1023102,34⋅1023

Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Ирина.

Объяснение:

N=17*6,02*10²³=102,34*10²³