Визначити відносну густину за воднем для метану (СН4)


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Объяснение:

D= M(CH4)/M(H2)= (12+4•1)/(2•1)=16/2=8

відноснa густинa метану за воднем 8.