Яку масу має порція сульфатної кислоти H2SO4 кількістю речовини 0,2 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Ратникова Дарья.

Ответ: 19.6 г

Объяснение:

m = n * Mr = 0.2 * (2+32 + 4*16) = 0.2 * 98 = 19.6 г