Крізь розчин калій гідроксиду пропустили карбон(IV) оксид об'ємом 8,96 л (н. у.). Визнач масу та

кількість речовини калій карбонату, що утворився.

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Виктория.

Ответ:

2KOH+CO2=K2CO3+H2O

n=V/Vm;.

8,6л/ 22, 4 дм³= 0,4 моль

т.к CO2 1:1 K2CO3 то

K2CO3 тоже 0,4 Моль

M(K2CO3)=. 138г/моль.

m=n* M

m= 0,4.*. 138=

55, 2

Ответ:m=55,2 г ; n=. 0.4 моль

вроде так

Объяснение: