У воді об'ємом 120 мл розчинили мідний купорос масою 40г, а потім долили ще 120мл води. Яка масова

частка розчиненоï речовини в новому розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Забродский Радислав.

120 мл = 120 г

m(изначального раствора CuSO4) = 120 + 40 = 160 г

m(нового раствора CuSO4) = 160 + 120 = 280 г

При добавлении воды масса вещества не меняется.

w(вещества)=m(вещества)/m(раствора)×100%

w(CuSO4) = 40/280×100% = 14%

Ответ: 14%