Обчисліть об'єм CO2 в нормальних умовах що утворюється при спалюванні 4 моль метанолу?​


Ответы на вопрос

Отвечает Копинець Діма.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(CH3OH) = 4 моль

Найти: V(CO2) - ?

Складемо РХР:

4 моль                    х л

2CH3OH + 3O2 → 2CO2 + 4H2O

n = 2 моль             n = 2 моль

n(CO2) = 4 * 2 : 2 = 4 моль

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 4 * 22,4 = 89,6 л