НЕ КОРИСТУВАТИСЯ ЧАТОМ GPT Дано 0,75 моль молекулярного хлору (Сl2), розрахуйте: Число атомів та

молекул, що містяться у вихідній кількості речовини хлору.

Ответы на вопрос

Отвечает Хумаев Алик.

Відповідь:

N(CI2)=2*0,75*6,02*10²³=9,03*10²³моль⁻¹

Пояснення:

Отвечает Оганян Михаил.

Дано:

n(Cl2) = 0,75 моль

Знайти:

N(Cl2) - ?

N(Cl) - ?

Розв'язання:

1) N(Cl2) = n(Cl2) * NA = 0,75 * 6,02*10²³ = 4,515*10²³;

2) n(Cl) = n(Cl2) * 2 = 0,75 * 2 = 1,5 моль;

3) N(Cl) = n(Cl) * NA = 1,5 * 6,02*10²³ = 9,03*10²³.

Відповідь: Число молекул Cl2 становить 4,515*10²³; атомів Cl - 9,03*10²³.