НЕ КОРИСТУВАТИСЯ ЧАТОМ GPTДано 0,75 моль молекулярного хлору (Сl2), розрахуйте: Масу хлору


Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдова Екатерина.

Відповідь:

M(CI2)=2*35,5=71г/моль

m(CI2)=71*0,75=53,25г

Пояснення:

Отвечает Климентьева Полина.

Дано:

n(Cl2) = 0,75 моль

Знайти:

m(Cl2) - ?

Розв'язання:

1) M(Cl2) = Ar(Cl) * N(Cl) = 35,5 * 2 = 71 г/моль;

2) m(Cl2) = n * M = 0,75 * 71 = 53,25 г.

Відповідь: Маса Cl2 становить 53,25 г.