1.напишіть формулу жиру триолеїну 2.яку масу глюкози можна добути з картоплі масою 10 т,що містить

80% крохмалю?

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

1) (С17H33COO)3C3H5

2) (C6H10O5)n + nH2O -> nC6H12O6

     M( C6H10O5 )=6*12+10+5*16=162 г/моль 

     M( C6H12O6 )=6*12+12+6*16=180 г/моль 

знаходимо масу крохмалю 10*0,8=8 т

знаходимо масу глюкози 8*180/162=8,89 т