У газовому котлі витрати метану становлять 0,9 м3/год . Обчисліть обєм кисню (н.у.),який

витратиться внаслідок безперервної роботи котла упродовж 5 годин .

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхов Дима.
Дано:
V'/t'(CH4)= 0,9 м³/год
t = 5 год
Знайти:
V(O2)-?

V(CH4)= 0,9 м³/год*5 год = 4,5 м³
СН4 + 2О2 = СО2 + 2Н2О 
З рівняння реакції бачимо, що V(O2)=2V(CH4)
V(O2)= 2*4,5 м³= 9 м³
Відповідь: 9 м³