Обчисліть масу карбону (IV) оксиду,який займає 5,6л (н,у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Куварин Сергей.
N = V/Vm = 5.6/22.4 = 0.25 моль

n = m/M

0.25 = m/44;

m = 44*0.25 = 11 г