Яку масу етанолу маожна добути з 218г брометану якщо масова частка виходу спирту становить 95% від

теоритичного

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкина Екатерина.
C2H5Br + NaOH = C2H5OH + NaBr

218/109 = x/46

x = 92 (г) — 100%

ŋ = 95% ==> m(C2H5OH) = (92/100)*95 = 87.4 ( г )