Обчислити кількість речовини, об*єм і число атомів у 20г неону


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Ксения.
M(Ne) = 20 г

n = m/M;

n = 20/20 = 1 моль

n = V/Vm;

1 = V/22.4

V = 22.4 л

n = N/Na;

1 = N/6.02*10²³

N = 6.02*10²³ атомiв.