Сірка кількістю речовини 0,3 моль згоріла в атмосфері кисню.Який об’єм кисню витратився?


Ответы на вопрос

Отвечает Пелогейчик Виолетта.

S+O2=SO2

nS:nO2=1:1

n(O2)=0,3моль

V(O2)=0,3*22,4=6,72л