Формула за якою можна визначити кількість молекул в 22.4 л (н.у)


Ответы на вопрос

Отвечает Утка Матвей.

n=V/Vm

Vm=22,4л/моль

N=n*N(Α)

N(A)=6,02*10²³моль⁻¹