Які кількості речовин катіонів і аніонів утворились у результаті повної дисоціації 0,01 моль магній

сульфату? Даю 34 балла

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

                     MgSO₄ = Mg²⁺ + SO₄²⁻

відношення    1 моль    1 моль  1 моль

                          0,01        0,01        0,01

n(МgSO₄)=n(Mg²⁺)=n(SO₄²⁻)

n іонів  =  n (Mg²⁺ )+n (SO₄²⁻) =  0,01+0,01=0,02 моль