Помогите по химие : В склянці містиця 15 моль води кількість молекул в склянці


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Павло.

N(H₂O)=n(H₂O)×Na

N(H₂O)=15моль×6,02·10²³молекул/моль=60,2·10²³молекул.

Ответ: 15моль воды содержит 60,2·10²³молекул.