Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: Mg+H2SO4 CaO+HCI NaOH+HNO3 K2O+H3PO4

Al(OH)3+HNO3 K2SiO3+H2SO4

Ответы на вопрос

Отвечает Гуленко Олександра.

Mg+H2SO4 = MgSO4+H2

CaO+2 HCl = CaCl2+H2O

NaOH+HNO3 = NaNO3+H2O

3 K2O+2 H3PO4 = 2 K3PO4+3 H2O

Al(OH)3+3 HNO3 = Al(NO3)3+3 H2O

K2SiO3 + H2SO4 = K2SO4+SiO2+H2O