ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!! (відповість по можливості поясніть)1.позначте формулу сполуки, що

належить до кислот:А)Fe(OH)3; Б)Mg(OH)2; B) Zn(NO3)2; Г)HNO2.аозначте ряд, що утворений лише з формул кислот: A)NaCI, HCI, KOH; Б)HCI, HNO3, H2CO3;B) MgSO4, K2S, AICI3; Г)KOH, NaCI, HCI 3. позначте формулу сполуки, яка при взаємодії з водою утворює кислоту: А)CO2; Б)AI2O3; B)SO3; Г)K2O4.позначте ряд, у якому записані формули безоксигеновиз кислот: А) H3BO3, HNO3, H2SO4; Б)HCI, H2S, HBr; B)HNO3, HBr, H3BO3; Г)H3BO3, HBr, HPO3 5. позначте пару речовин, що реагують між собою: А)HCI + H2SO3; Б)ZnO + H2SO4; B) FeCI3 + NaCI; Г)SO2 + CO26. установіть відповідність, дайте назви речовинам: 1) Оксиди; 2) Основи; 3) Кислоти; 4) Солі; а)Na2CO3; б)Li2O; в)K2SiO3; г)HI; д)N2O3; е)AI(OH)3; ж)NaOH; з)H2SO47. який об'єм за нормальних умов займе 1,5 моль купрум(II) оксид? 8. завершити рівняння реакцій, вкажіть типи реакцій: а)NaOH + AI(OH)3 → ; б)CO2 + Ca(OH)2 →; B) ZnO + H2So4→ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фархад Назико.

Ответ:

1)Г

2)Б

3)В

4)Б

5)Б

6)

1) Оксиди:б,д

Li2O-літій оксид

N2O3-нітроген(|||) оксид

2)Основи:е,ж

Al(OH)3-алюміній гідроксид

NaOH-натрій гідроксид

3)Кислоти:г,з

HI-йодидна кислота

H2SO4-сульфатна кислота

4)Солі:а,в

Na2CO3-натрій карбонат

K2SiO3-калій силікат

7)V=n•Vm

V(CuO)=1,5 моль•22,4л/моль=33,6л

8)

а)NaOH+Al(OH)3=Na[Al(OH)4]-реакція сполучення

б)CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O-реакція обміну

в)ZnO+H2SO4=ZnSO4+H2O-реакція обміну

Объяснение: