ПОЖАЛУСТА СРОЧНО виписати прості і складні речовини: Zno, H2, O2, NO3, Fe2O3 ,K, MgO, Cl2 ,SO3,

CO2, H2SO4, Al ,Cl2O7. Визначити масові частки Феруму у формулах: FeO, Fe2O3

Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталева Кристина.

Ответ:

Прості речовини: Н2, О2, К, Cl2, Al.

Складні речовини: ZnO, NO3, Fe2O3, MgO, SO3, CO2, H2SO4, Cl2O7.

FeO: w(Fe)=56÷72=0,7 або 70%.

Fe2O3: w(Fe)=112÷160=0,7 або 70%