В одній склянці води (200 г) розчинили лимонну кислоту масою 0,12 г. Визначте масову частку

розчиненої речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Savchuk Ksyusha.

Дано:

m(H2O) = 200 г

m(лим. к-ти) = 0,12 г

Знайти:

ω(лим. к-ти)-?

Розв'язок.

m(розчину) = m(H2O) + m(лим. к-ти) = 200 г + 0,12 г = 200,12 г

ω(лим. к-ти) = m(лим. к-ти)÷m(розчину) = 0,12 г÷200,12 г = 0,0006 або 0,06%

Відповідь: 0,06%