Розв'яжіть хімічні рівняння: Al+ H2 SO4 = Pb+H2 SO4 = Cu +H2 SO4 = K + H2 SO4 = Fe + H2 SO4 =


Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Даниил.

2Al+3H2SO4 =Al2(SO4)3+3H2

Pb+H2SO4 =PbSO4+H2

2K+H2SO4 =K2SO4 +H2

Fe+H2SO4 =FeSO4 +H2

З Cu не взаємодіють