Розставити коефіцієнти (перетворити схеми на рівняння реакцій) 1) Al(OH)3 ➡️Al2O3 + H2O2) FeCl3 +

NaOH ➡️Fe(OH)3 + NaCl3) MgCO3 + C ➡️MgC2 + CO4) Fe2O3 + H2 ➡️Fe + H2O5) NaNO3 ➡️MaNO2 + O2​

Ответы на вопрос

Отвечает Белялов Рустем.

Ответ:

1) 2Al(OH)3=Al2O3+3H2O

2) FeCl3+ 3NaOH=Fe(OH)+3NaCl

3) MgCO3+4C=MgC2+3CO

4) Fe2O3+3H2=2Fe+3H2O

5) 2NaNO3=2NaNO2+O2