Обчислити об'єм водню (н.у), що виділяється внаслідок взаємодії натрію масою 46 г з водою


Ответы на вопрос

Отвечает Ауельбекова Жулдыз.

Ответ:

V(H2) = 22,4 л

Объяснение:

Дано :

m(Na) = 46 г

Найти :

V(H2) - ?

2 Na+2 H2O = 2 NaOH+H2

1) n(Na) = m/M

M(Na) = 23 г/моль

n(Na) =  46 г/23 г/моль = 2 моль

n(Na) = 2 моль

2) 2 моль            n(H2)

                    =                  =>

       2                      1

n(H2) = 1 моль

3) V(H2) = n*Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(H2) = 1 моль * 22,4 л/моль = 22,4 л

V(H2) = 22,4 л

Ответ : V(H2) = 22,4 л