ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА. ОЧЕНЬ НУЖНО!!!! 1. Очисліть і вкажіть об'єм водню (н.у) який виділиться під

час взаємодії з водою натрію, маса якого дорівнює 10,35 г. 2. Під час взаємодії 2,055 невідомого лужно-земельного металу з водою виділилось 336 мл газу (н.у). Визначте метал, вкажіть його відносну атомну масу. 3. Під час взаємодії з водою 0,28 г лужного металу утворилось 0,96 г лугу. Вкажіть відносну атомну масу лужного металу

Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Данил.

1.
10.35g                          xL
2Na   +2H2O=2NaOH+H2
46g                               22.4L
x=10.35·22.4/46=5.04L≈5L
2.
2.055g                     336ml
Me      +H2O=MeO+H2
xg                             22.4ml

x=2.055·22.4/336=0.137mg
Ar(Me)=0.137·1000=137g/mol
Ba-это барий
3. не поняла перевод...что такое лугу?