1.Обчислити кількість речовини магній сульфату, що міститься в його розчині масою 360г з масовою

часткою солі 12%. 2.Обчислити масу натрій хлориду кількістю речовини 0,67 моль . 3. Обчислити кількість атомів Гідрогену у сульфатній кислоті масою 150г. 4.Знайти масу натрій гідроксиду, що утворюється внаслідок взаємодії натрію масою 1,5кг з водою. 5. Яка відносна густина сульфур (6) оксиду за киснем?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Александр.

Ответ:

1) 0.36 моль, 2) 39.2 г, 3) 18.43 * 10^23, 4) 2.609 кг, 5) 2.5

Объяснение:

1) n(MgSO4) = m(MgSO4) /M(MgSO4) = m(р) * w(MgSO4) / M(MgSO4) = 360 * 0.12 / 120 = 0.36 (моль)

2) m(NaCl) = n(NaCl) * M(NaCl) = 0.67 * 58.5 = 39.2(г)

3) N(H) = n(H) * NA; n(H) =2n(H2SO4) = 2m(H2SO4)/M(H2SO4) = 2 * 150/98 = 3.06 (моль)

N(H) = 3.06 *6.022 * 10^23 = 18.43 *10^23

4) 2Na + 2H2O = 2NaOH + H2

m(NaOH) = n(NaOH) * M(NaOH) = m(Na) /M(Na) * M(NaOH) = 1500/23 * 40 = 2.609 (кг)

5) Dкисень(SO3) = M(SO3) / M(O2) = 80/32 = 2.5