Обчисліть об'єм який займе за н у 40 г О2


Ответы на вопрос

Отвечает Михай Костя.

Відповідь:

V (O2) = 28 л.

Пояснення:

n (O2) = m / M = 40 / 32 = 1,25 моль

V (O2) = n × Vm = 1,25 × 22,4 = 28 л