Хімія. Розв'яжіть задачі:1. Обчисліть кількість молекул вуглекислого газу, які містяться у порції

речовини масою 440г. Який об'єм займе цей газ?2. Обчисліть масу та об'єм амоніаку (NH3) кількістю речовини 3,5 Моль. Яка кількість атомів N та Н містяться у даній порції речовини. допоможи прошу!❣​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Рёма.

Відповідь:

Пояснення:

Задача 1.

n(CO2) = m(CO2) / Mr(CO2) = 440 г / 44г/моль = 10 моль

V(CO2) = n(CO2) * Vm = 10  моль * 22,4 л/ моль = 224 л

N(CO2) = n(CO2) * NАвогадро = 10 моль * 6,02 * 10²³= 60,2 * 10 ²³

Задача 2.

m(NH3) = n(NH3) * Mr(NH3) = 3,5 моль * 17 г/ моль = 59,5 г

V(NH3) = n(NH3) * Vm = 3,5 моль * 22,4 л/ моль = 78,4 л

N(N) = N(NH3) = n(NH3) * NАвогадро  = 3,5 моль *6,02 * 10²³=

= 21,07 *10²³ атомів N

NH) = 3* N(NH3)  = 3* 3,5 моль *  NАвогадро = 10,5 моль * 6,02 * 10²³ =

63,21* 10²³ атомів Н