Розвʼяжіть задачі: 1) Обчисліть і вкажіть число молекул у кисні кількістю речовини 0,5 моль 2)

Обчисліть і вкажіть, якій кількості речовини відповідає купрум (II) оксид CuO масою 8 г 3) Обчисліть і вкажіть, який обʼєм (н.у.) займе метан СН4 масою 64 г

Ответы на вопрос

Отвечает Придня Анжела.

Ответ:

Объяснение:

1)

N(O2) = n(O2) * Na  = 0,5 * 6,02 * 10²³ = 3,01 * 10²³ молекул

2)

М(CuO) = 64 + 16 = 80 г/моль

n(CuO) = m(CuO)/М(CuO) = 8/80 = 0,1 моль

3)

М(СН4) = 12 + 4 = 16 г/моль

n(CH4) = m(CH4)/М(СН4)  = 64/16 = 4 моль

V(CH4) = n(CH4) * Vm = 4 * 22,4 = 89,6 л