Який об'єм займає 5 моль so2?


Ответы на вопрос

Отвечает Пивова Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(SO2) = 5 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(SO2)

V(SO2) = Vm* n = 22,4 * 5 = 112 л