При взаємодії 28,8 г кальцинованої соди з надлишком хлоридної кислоти одержали 3,28л вуглекислого

газу. Визначити Массову частку домишок у соді HELP!!! ПОМОГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

решение:

CaCO3+2HCl=>CaCl2+CO2+H2O

xг(CaCO3)----------3,38л(CO2)

100г(CaCO3)--------22,4л(CO2)

х=(3,38*100)/22,4=15,09л CaCO3

28,8г-------100%.

15,09л--------х

х=(15,09*100)/28,8=52,4%

Ответ:52,4%