На алюміній оксид подіяли 300 г 25%-го розчину хлоридної кислоти.Яка маса солі утвориться?


Ответы на вопрос

Отвечает Хабибова Диана.

Ответ:

33.66 г

Объяснение:

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

m (HCl) = 300/4= 75г

n (HCl) = 75/36.5= 2моль

n (Al2O3) = 1/3 = 0.33моль

m (Al2O3) = 0.33 × 102= 33.66