Обчисліть кількість молекул, шо містяться в 163.9г KCl. Помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Панина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(KCl) = 163,9 г

M(KCl) =74,5 г/моль

Na = 6 *10²³ 1/ молекул

Найти

N(KCl)

n(KCl) = 163,9 / 74,5 = 2,2 моль

N(KCl) = n * Na = 2,2 * 6*10²³ = 1,32 *10²⁴ молекул