Скласти рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення: даю 61 бал С 2 Н 6 → С →

С 3 Н 8 → С 6 Н 14 → СО 2

Ответы на вопрос

Отвечает Корольков Александр.

Відповідь:

1.C2H6=2C +3H2

2. C + C2H8=C3H8

3.C3H8+C3H6=C6H14

4.C6H14+6O2=6CO2+7H2(випаровується)

Пояснення: