Складіть рівнянняреакцій ддя перетворень за Схемою: Метан--->вуглекислий

газ--->глюкоза---->етанол------>вуглекислий газ

Ответы на вопрос

Отвечает Другаков Юрій.

ch4+2o2=co2+2h2o

6co2+6h2o=c6h12o6+6o2 (фотосинтез)

c6h12o6=2c2h5oh+2co2 (брожение)

c2h5oh+3o2=2co2+3h2o