Складіть рівняння реакцій для здійснення перетворень за схемою: а) метан → вуглекислий газ →

глюкоза → етанол → вуглекислий газ; б) крохмаль → глюкоза → вуглекислий газ → натрій карбонат → кальцій карбонат → вуглекислий газ → глюкоза; в) гліцерол → триолеїн → тристеарин → калій стеарат.

Ответы на вопрос

Отвечает Табаченко Олексій.

Объяснение:

CH4+202=CO2+2H2O

6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2

C6H12O6=2C2H5OH+2CO2

C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O