Cкладіть рівняння всіх можливих реакцій між речовинами: кальцій оксид, сульфатна кислота, натрій

гідроксид, ферум (2) хлорид, фосфор 5 оксид, залізо

Ответы на вопрос

Отвечает Блощинський Богдан.

Ответ:

Объяснение:

CaO + H2SO4 = CaSO4 + H2O

3CaO + P2O5 = Ca3(PO4)2

H2SO4 + 2NaOH = Na2SO4 + 2H2O

H2SO4 + Fe = FeSO4 + H2

2NaOH + FeCL2 = Fe(OH)2 + 2NaCl

6NaOH + P2O5 = 2Na3PO4 + 3H2O