Напишіть рівняння реакцій, врівняйте їх та вкажіть суму усіх коефіцієнтів * 4 бали барій хлорид +

аргентум нітрат барій гідроксид + сульфатна кислота ферум(ІІІ) хлорид + натрій гідроксид. алюміній гідроксид+сульфатна кислота кальцій оксид + нітратна кислота натрій гідроксид + ферум (ІІІ) сульфат кальцій гідроксид+фосфор(V) оксид магній гідроксид + хлоридна кислота 5 12 8 6

Ответы на вопрос

Отвечает Шавель Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

                                                                              сума коефіцієнтів :

BaCl2 +2AgNO3 =Ba(NO3)2 + 2AgCl↓                 6

Ba(OH)2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2H2O                   5

FeCl3 + 3NaOH  = Fe(OH)3 + 3NaCl                      8

2Al(OH)3 + 3H2SO4 =Al2(SO4)3 + 6H2O              12

CaO + 2HNO3  = Ca(NO3)2 + H2O                         5

6NaOH + Fe2(SO4)3 = 2Fe(OH)3+ 3Na2SO4        12

3Ca(OH)2 + P2O5 = Ca3(PO4)2 + 3H2O                8

Mg(OH)2 + 2HCl =MgCl2 + 2H2O                           6