16. Напишіть рівняння реакцій між магній гідроксидом і: а) ніт- ратною кислотою; б) сульфатною

кислотою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденко Яна.

Ответ:2HNO3+Mg(OH)2=Mg(NO3)2+2H2O

Mg(OH)2+H2SO4=MgSO4+2H2O