Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення. Ca → CaO → CaCO3 →

CaCl2 → Ca3(PO4)2

Ответы на вопрос

Отвечает Бакулин Кирилл.

Ответ:

1) 2ca+o2=2cao. 2)cao+co2=caco3. 3) caco3+2nacl=cacl2+na2co3. 4) 3cacl2+h3po4=ca3(po4)2+6hcl