Дано схеми реакцій. Склади рівняння хімічних реакцій. | ?+ H2O=> NaOH || CaO + ? => Ca(OH)2

||| H2O + ? => H2CO3 |✓ SO2 + H2O => ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Кирилл.

Ответ:

Na2O + H2O = NaOH

CaO + H2O = Ca(OH)2

H2O + CO2 = H2CO3

SO2 + H2O = H2SO3

Объяснение: